Ixpanse’ye hoş geldiniz.
Size Kendi İşletmenizde Hizmet Veriyoruz.

Ticari BT Uzmanlarınız

Her işletme, dijital dönüşümün farklı bir aşamasında bulunuyor. Bu yolculukta hangi noktada olursanız olun size yardımcı olacağız. Veri merkezleri, bulut pod’lar ve Ticari BT uzmanlarından oluşan geniş ağımız sayesinde bugün, yarın ve gelecekte büyümek için ihtiyacınız olan ve size özel BT çözümleri sunuyoruz.

Teknik. Gelişmiş. Kolay. Eonomik. Yüksek Kalitede.

HİZMETLERİMİZ

Ixpanse, dünyanın her yerindeki ticari ofis binalarına en gelişmiş teknolojiyi götürmek üzere hizmetler ve destekleyici altyapı sunar. Bunlara yönetimli ağ, veri merkezi ve ilgili BT hizmetleri dahildir.

Sunucu Barındırma

Afet Kurtarma

Altyapı

Özel bulut

Tümleşik İletişim

Güvenlik

Bize Güvenen Kişiler

İşimizin bir saniye bile kesintiye uğramasına tahammülümüz yok. Ixpanse’nin BT ihtiyaçlarımıza mükemmel cevap veriyor. Her zaman bir adım önde oldukları ve her işi muntazam, etkili ve sorunsuz bir şekilde hallettikleri için kendilerine teşekkür etmek istiyorum. Ixpanse ile son birkaç yıldır sorunsuz bir şekilde çalışıyoruz ve her ihtiyacımıza cevap veriyorlar.

Güvenlik, Önceliğimizdir

Güvenlik bizim önceliğimizdir. BT çözümlerimiz, varsayılan olarak güvenli olacak şekilde tasarlanmıştır ve size gönül rahatlığı sağlar.

BT dönüşümünün yönetimi

Teknoloji sürekli gelişiyor. İşletmelerin, size ayak uydurmanıza yardımcı olacak becerilere ve deneyime sahip bir BT ortağına ihtiyacı vardır.

İş sürekliliği

Beklenmedik durumlara hazırlıklı olun. Stratejik bir olağanüstü durum kurtarma planı, iş açısından kritik sistemlerinizin çalışır durumda kalmasını sağlayabilir.

EKİBİMİZ

Ticari ofis binalarına en üst düzey teknolojiyi götürmek için BT hizmetleri geliştiriyor ve destekleyici altyapıyı sunuyoruz

Gabe G. Cole
Yönetim Kurulu Başkanı & CEO

Brian Quan
Küresel Ağ Mimar

Cem Inan
Satış Müdürü

 

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Nerede olursanız olun, size rehberlik etmeye ve destek vermeye hazırız.

+90 312 248 13 00

info@ixpanse.com

IXPANSE TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ Beştepe, Via Flat İş Merkezi Kat:3, Nergiz Sk. No:7-2, IC Kapi No. 87, 06560 Yenimahalle/Ankara, Turkey

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Menu